Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chronicles Of An Exorcism

Chronicles Of An.Exorcism

Chronicles of Exorcism+titulki

Kronika o Excorcizmu

Horor,drama.

 

 
Titulki som robil sam,možno sa najde niekto čo titulki upravy a vylepši.Dakujeme za pochopenie a vychutnajte si desivy horor o excorcizmu.

Take hrůzostrašných cestu do ničivé temnoty, jak dva muži z tkaniny a speciální pastor společně proti nejobávanější démon v nadpřirozené říše. Otec Michael (Matthew Ashford) a otec Lucas (Nick G. Miller) se chystá čelit konečné zlo. Mise: zachránit duše maldé holčičky jménem Tina (Dara Wedel), jejichž duše byla požití silou zlověstnější než lidská mysl nemůže nikdy pochopit. Aby bylo zajištěno, že existuje podrobný dokument o exorcismu, kostel rekrutuje pár amatérských filmařů (Rob Kahn a David Michael Ross), aby kamerami bez ohledu na to, jak děsivé situaci se stává. Později, jsou filmaři a dva kněží spojeny místní pastor (Ray W. Keziah), jehož vůli zírat do propasti neohrožený může jen dát jim sílu zachránit mladou dívku z věčného zatracení.

 


Velikost 888,1 Mb
STAHUJTE

http://download.hellshare.sk/chronicles-of-an-exorcism/chronicles-of-an-exorcism.rar/1689904
 

chronicles-of-an.exorcism--1-.jpgchronicles-of-an.exorcism--4-.jpgchronicles-of-an.exorcism--3-.jpgchronicles-of-an.exorcism--2-.jpg

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 18594
Měsíc: 62
Den: 5